29.9.2019 - STŽ - Ondřejov - klasika | ||
Kategorie: H21L 10.50 km, 310 m, 23 kontrol | ||
1. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 64:57 |
2. | Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín | 68:44 + 3:47 |
3. | Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava | 69:44 + 4:47 |
4. | Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních spo | 72:33 + 7:36 |
5. | Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín | 73:10 + 8:13 |
6. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 74:37 + 9:40 |
7. | Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha | 75:15 + 10:18 |
8. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 76:32 + 11:35 |
9. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 76:48 + 11:51 |
10. | Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha | 77:51 + 12:54 |
11. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 78:00 + 13:03 |
12. | Kučera Jan VSP7302 USK Praha | 78:44 + 13:47 |
13. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 79:09 + 14:12 |
14. | Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka | 80:18 + 15:21 |
15. | Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř | 80:47 + 15:50 |
16. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 82:27 + 17:30 |
17. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 83:47 + 18:50 |
18. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 84:42 + 19:45 |
19. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 85:33 + 20:36 |
20. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 86:33 + 21:36 |
21. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 87:56 + 22:59 |
22. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 88:21 + 23:24 |
23. | Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha | 91:32 + 26:35 |
24. | Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha | 93:27 + 28:30 |
25. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 93:32 + 28:35 |
26. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 94:10 + 29:13 |
27. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 95:14 + 30:17 |
28. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 96:06 + 31:09 |
29. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 98:44 + 33:47 |
30. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 99:01 + 34:04 |
31. | Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha | 99:31 + 34:34 |
32. | Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO | 103:36 + 38:39 |
33. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 105:17 + 40:20 |
34. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 108:08 + 43:11 |
35. | Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno | 108:27 + 43:30 |
36. | Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov | 114:27 + 49:30 |
37. | Dvořáček Dan 0100002 Cookies & Pancakes | 115:23 + 50:26 |
38. | Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka | 116:50 + 51:53 |
39. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 128:59 + 64:02 |
40. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 129:36 + 64:39 |
41. | Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš | 130:56 + 65:59 |
Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |